TERJE RISBERGs grafiske blad er tilgjengelige gjennom galleriene nedenfor. Flere av dem har egen nettbutikk. Har du lang vei til et galleri, eller søker noe spesielt, er du velkommen til å besøke www.risberggrafikk.no.

Artgate Galleri Haslev. 15 c 0571 Oslo http//www.artgate.no

Aalesunds Kunstforening Parkgt. 3 6003 Ålesund http://www.alesundkunstforening.no

Briskeby Galleri Skovveien 29 0257 Oslo http://www.galleribriskeby.no

D40 Galleri Henrik Ibsens gt. 90 0255 Oslo http://www.d40.no

Fineart Filipstad Brygge 2 0125 Oslo http://www.fineart.no

Galleri BI-Z Dronningens gate 39 4610 Kristansand http://galleribi-z.no

Galleri G Erling Skjalgsons gt. 10 4307 Sandnes http://www.gauterostrup.com

Galleri Havstad Storgaten 15 1440 Drøbak http://www.gallerihavstad.no

Galleri Henrik Gerner Henrik Gerners gt. 7 1530 Moss http://www.ghg.as

Galleri Osebro Storgata 174 3900 Porsgrunn http://www.galleriosebro.no

Gulden Kunstverk Guldenveien 11 3053 Steinberg http://www.guldenkunstverk.com

Grafiska Sällskapet Hornsgatan 6 118 20 Stockholm http://www.grafiskasallskapet.se

Haugesund Billedgalleri Erling Skjalgssons gt. 4 5501 Haugesund http://www.haugesund-billedgalleri.net

His Galleri Kirkeveien 182 4817 His http://www.hisgalleri.no

Hå Gamle Prestegard Håvegen 347 4365 Nærbø http://www.hagamleprestegard.no

Krane Galleri Strandgata 30 9254 Tromsø http://www.kranegalleri.no

Kunstnerforbundet Kjeld Stubs gt. 3 0160 Oslo http://www.kunstnerforbundet.no

Kunstverket Galleri Kirkegt. 5 0153 Oslo http://www.kunstverket.no

Kunstværket Verksgaten 8 B 1353 Bærums Verk http://www.kunstvaerket.no

Lille Martine Galleri Kr. Augusts gt. 1 1776 Halden http://www.gallerilillemartine.no

Modern Art Gallery Olav Trygvassons gt. 33 7011 Trondheim http://www.modernartgallery.no

Norske Grafikere Tollbugt. 24 0157 Oslo http://www.norske-grafikere.no

Paletten Galleri Storgata 7 9405 Harstad http://www.palettengalleri.com

SG Galleri Kjøpmannsgt. 37 7011 Trondheim http://www.galleri-sg.no

Speil og Ramme Øvregt. 4 5003 Bergen http://www.speilogramme.no

Svalbard Galleri 9171 Longyearbyen http://www.lokalstyre.no/galleriet.247433.no.html

Zink Galleri Storgt. 49 2609 Lillehammer www.gallerizink.no